Індивідуальна екскурсія

Середньовічний Львів

750 грн. з групи
3 години

Пішохідна оглядова екскурсія по Львову XIV-XVIII століть. Невеличке старе місто насичене пам’ятками архітектури. Кожен будинок на центральній площі є шедевром і кожен має свій неповторний характер. Готична, ренесансна, барокова архітектура – усе це Ви побачите на Львівській площі Ринок та довколишніх вуличках.

Тривалість: 3 год.
Кількість учасників: 1-5 осіб*
Додаткові витрати: відсутні

Деталі екскурсії

Пішохідна оглядова екскурсія по Львову XIV-XVIII століть. Невеличке старе місто насичене пам’ятками архітектури. Кожен будинок на центральній площі є шедевром і кожен має свій неповторний характер. Львів часто порівнюють з Краковом, Прагою, Флоренцією. І дійсно, Львів збудований європейцями, тож його легко видавали за інші міста у фільмах. Готична, ренесансна, барокова архітектура – усе це Ви побачите на Львівській площі Ринок та довколишніх вуличках. Середньовічні кам’яниці та історії їх мешканців, величні церкви та розмаїття культур у 3-годинній прогулянці.

Що Ви побачите

Впродовж цієї екскурсії Ви дізнаєтесь історію виникнення міста, прогуляєтесь середньовічним Львовом, побачите міську Ратушу, що і зараз виконує функцію міської ради. Оскільки Львів завжди був інтернаціональним містом, то різні общини селились згуртовано. Ви побуваєте у різнонаціональних кварталах старого Львова – єврейському, вірменському, українському та польському. В кожному з них були свої традиції, культура, освіта та церква, тож протягом екскурсії ми відвідаємо старовинні храми, що є не лише взірцями архітектури того періоду, але й духовними центрами сьогодення. Також Ви побачите кам’яницю Корнякта – єдиного православного, якому дозволили жити на площі Ринок, палаццо Бандінеллі, Чорну кам’яницю, палац латинських архієпископів, у якому зупинялись королі. Ми прогуляємось до оборонних стін міста. Розповімо, що зараз у старих арсеналах і куди зникли старі будівлі. Під час екскурсії Ви дізнаєтесь історію появи у Львові однієї з найкрасивіших синагог Європи.

*При замовленні екскурсії для групи більше 5-ти осіб прохання уточнити вартість у менеджера.

Дворики Львова

500 грн.

з групи

2 год.

Храми Львова

500 грн.

з групи

2 год.

Палаци Львова

750 грн.

з групи

3 год.

Дворики Львова

500 грн.

з групи

2 год.

Храми Львова

500 грн.

з групи

2 год.

Цікавить індивідуальний маршрут?

Залиште Ваші контакти, ми Вам перетелефонуємо і узгодимо всі деталі стосовно екскурсії

Maximum Energy web studio