Індивідуальна екскурсія

Підземелля Львова

500 грн. з групи
2 години

Як і кожне старовинне місто, Львів має приховані таємниці… Дізнатись про них можна під час екскурсії підземеллями старих монастирів та кам’яниць. Легенди, містичні історії та каміння, що пам’ятає пів тисячоліття нашої історії…

Тривалість: 2 год.
Кількість учасників: 1-5 осіб*
Додаткові витрати: вхідні квитки до музейних підземель  – 60 грн./ос.

Деталі екскурсії

Львівські підземелля поступово збільшують свою площу, тож щоразу збільшується і кількість доступної нам інформації та можливість для підземної мандрівки Львовом.

Що Ви побачите

Під час екскурсії підземеллями Львова Ви відвідаєте монастир домініканців та дізнаєтесь, який стосунок цей орден мав до інквізиції і як з’явився у Львові. У підземеллях монастиря Ви почуєте, як раніше жили монахи і кого рятували, переховуючи у своїх келіях. Ви побуваєте в підземеллях аптеки-музею, взнаєте, для чого їх використовували фармацевти та побачите безліч оригінальних аптечних пристроїв для виготовлення ліків. Прогуляєтесь підземеллями костелу та монастиря єзуїтів, де раніше були середньовічні вулички та будинки. Там також можна побачити панорами Львова трьох періодів і зрозуміти, як місто формувалось та розбудовувалось. Ви також відвідаєте популярні підземелля, в яких зараз діють ресторани та кав’ярні. Спуститесь до копальні кави, адже у Львові каву добувають під землею. Побачите, як працюють львівські шахтарі та зможете загадати бажання, кинувши монетку до підземного колодязя. Прогуляєтесь львівською криївкою та дізнаєтесь, яким було призначення таких підземних схованок.

*При замовленні екскурсії для групи більше 5-ти осіб прохання уточнити вартість у менеджера.

Дворики Львова

500 грн.

з групи

2 год.

Храми Львова

500 грн.

з групи

2 год.

Палаци Львова

750 грн.

з групи

3 год.

Дворики Львова

500 грн.

з групи

2 год.

Храми Львова

500 грн.

з групи

2 год.

Цікавить індивідуальний маршрут?

Залиште Ваші контакти, ми Вам перетелефонуємо і узгодимо всі деталі стосовно екскурсії

Maximum Energy web studio